Sweden 2

nuo 28 900

Šis MOODU projektas turi hipnotizuojantį poveikį. Jaukus, praktiškas ir šviesus su erdvia lauko terasa jaukiems pasisedėjimams su draugais. Sukurtas mokantiems mėgautis ir vertinti kiekvieną gyvenimo akimirką.

 • Terasa
 • Lauko durys ir langai
 • Miegamasis
  x1
 • Svetainė
 • Vonios kambarys
 • Virtuvė

Tai erdvus, dviejų modulių modulinis vasarnamis, kurio bendras plotas 33m2. Vasarnamis gerai išplanuotas ir puikiai tinka poilsiauti kompanijai ar didelei šeimai. Pastatas yra tinkamas gyventi ir žiemą. Puikiai išplanuotas - kiekvienas daiktas ir prietaisas turi savo vietą, tai reiškia kad pašaliniai elementai negadins interjero sprendimų.

Pastato konstrukcija

Pastato konstrukcija - grindys,sienos stogas ir pertvaros yra pagamintas iš džiovintos kalibruotos ir sertifikuotos medienos.

Apšiltinimas

Pastato konstrukcijos yra apšiltintos 200mm storio PAROC vata, išorėje naudojama difuzinė plėvelė, o viduje kvepuojanti garo izoliacija. Visi šie sprendimai leidžia pastatui būti energetiškai efektyviam, ir pastatą eksploatuoti žiemą.

Fasado apdaila

Fasado apdailai naudojama RUUKKI klasikinė skarda ir termomediena, kurios papildomai apdoroti nebereikia, šie du elementai puikiai dera vienas su kitu ir naturaliai susilieja su gamta.

Langai

Šiame pastate naudojami vitrininiai antracito spalvos plastikiniai 7 kamerų langai kurie atsidaro į lauką, toks sprendimas leidžia taupyti vietą ir erdvę pastato viduje.

Elektros instaliacija

Namelyje yra išvedžiota elektros instaliacija, bei sujungtas elektros skydas su automatais ir nuotėkio rėlėmis. Taip pat į lauką yra išvestas įvadinis elektros kabelis, prie kurio yra patogu prijungti pastovią elektrą.

Komunikacijos

Namelyje yra išvedžiotos karšto ir šalto vandens komunikacijos iki prietaisų, į sieną paslėptas ir sumontuotas wc nuleidimo bakelis, sumontuotas dušo trapas. Visos komunikacijos sujungtos ir turi bendrą patogų pajungimą iš lauko.

Vidaus apdaila

Bazinėje namelio komplektacijoje pastato vidus yra iškaltas OSB plokšte, ant kurios patogu įrenginėti galutinę apdailą pagal savo norus. Pageidaujant galima pagaminti namelį su pilna vidaus apdaila pagal kliento norimą interjero dizainą.

Terasa

Papildomai galima įrengti pageidaujamo dydžio, rašto ir formos terasą kuri būtų atvežama kartu su mobiliu nameliu.

Pažangūs ir išmanūs sprendimai

Gaminant pastatą galima papildomai įrengti šias sistemas:

 • Šildymo sistema.

Tai gali būti sistema oras-oras, infraredinis grindinis šildymas ar elektrinis grindinis šildymas priklausomai nuo pasirinktos grindų dangos.

 • Vaizdo stebėjimas.

Stebėkite savo teritoriją vaizdo stebėjimo kameromis, viskas priklauso nuo Jūsų kiek ir kokių reikia.

 • Apsauga.

Gali būti įrengiama pastato apsaugos ir gaisro sistema, kurią bus galima prijungti prie saugos tarnybos.

 • Saulės baterijos.

Ant stogo konstrukcijos gali būti įrengiamos saulės baterijos, kurios padės taupyti energiją.

nuo 28 900
Kaina (su PVM)

Sudomino ši namelio komplektacija? Norite gauti daugiau informacijos apie šį projektą? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus apie modulinių namų gamybą, pasirinktą komplektaciją, pristatymą ir patį procesą.