Rio

nuo 21 900

Visas projektas kuriamas ir derinamas su klientu individualiai. Taip sukuriamas visus kliento poreikius ir norus atitinkantis gaminys. Pasirašius gamybos sutartį daromi individualūs vidaus išplanavimo planai, bei pastato išorės vizualizacijos. Pagal pateiktas Jūsų vizualizacijas siūlytumėme koreguoti pastato išplanavimą, bei stogo konstrukciją.

  • Terasa
  • Lauko durys ir langai
  • Svetainė
  • Vonios kambarys
  • Virtuvė

Šis RIO modulis puikiai tiks jei svajojate apie kompaktišką pirtį savo kieme. Didelis langas pirties zonoje suteikia gerą vaizdą į supančią gamtą ir leidžia pajausti atpalaiduojantį gydomąjį pirties poveikį. Modulinio dizaino dėka galima derinti sauną ir priešpirčio zoną keliais būdais. Viskas priklauso tik nuo jūsų norų ir vaizduotės.

Pastato konstrukcija

Grindys, sienos, stogas ir pertvaros yra pagamintos iš džiovintos kalibruotos ir sertifikuotos medienos.

Apšiltinimas

Pastato konstrukcijos yra apšiltintos 150mm storio PAROC vata, išorėje naudojama difuzinė plėvelė, o viduje kvepuojanti garo izoliacija. Visi šie sprendimai laidžia pastatui būti energetiškai efektyviam, ir pastatą eksploatuoti žiemą.

Stogas

Naudojama skandinaviška PVC stogo danga. Lietvamzdžiai yra paslėpti sienose, todėl turite estetiškai tvarkingą vaizdą iš išorės.

Fasado apdaila

Fasado apdailai naudojama RUUKKI klasikinė skarda ir BROLIS TIMBER termo mediena, kurios papildomai apdoroti nebereikia, šie du elementai puikiai dera vienas su kitu ir naturaliai susilieja su gamta. Naudojama bevaržtė medienos tvirtinimo sistema, skiriamas didelis dėmesys medienos supjovimams ir suleidimams.

Langai

Šiame pastate naudojami vitrininiai antracito spalvos plastikiniai 7 kamerų langai kurie atsidaro į vidų. Pirties langas yra vitrininis. Galima naudoti ir aliumines konstrukcijas kurios būtų slankiojančios į šonus, tai reikia derinti su užsakovu individualiai.

Elektros instaliacija

Individuali elektros instaliacija pagal kliento poreikius. Namelyje yra išvedžiota elektros instaliacija, bei sujungtas elektros skydas su automatais ir nuotėkio rėlėmis. Lauke - priderintos modernios apšvietimo lempos. Taip pat į lauką yra išvestas įvadinis elektros kabelis, prie kurio yra patogu prijungti pastovią elektrą.

Komunikacijos

Pirties zonoje yra įrengiamas vandens surinkimo trapas,kuris išvedamas į lauką, ir turi bendrą patogų pajungimą iš lauko.

Dugnas

Naudojama speciali prilydoma danga dugnui su akmenukais. Tai apsaugo pastatą nuo drėgmės patekimo į pastatą. taip pat apsaugo pastatą nuo graužikų.

Vidaus apdaila

Priepirčio zona įrengta BROLIS TIMBER balinta vidaus dailylente. Grindys išklijuotos plytelėmis. Plyteles išsirenka ir pristato klientas.

Pirties zona

Naudojama malkinė krosnelė su pakura iš priepirčio zonos. Galima naudoti ir elektrinę krosnelę poreikiui esant. Pirties zonoje sienoms ir gultams naudojamos LIEPOS apdailinės lentelės. Įrengiamos specialios ventiliacinės šachtos skirtos pirties ir priepirčio zonoms vėdinti.

Terasa

Papildomai galima įrengti pageidaujamo dydžio, rašto ir formos terasą kuri būtų atvežama kartu su mobiliu nameliu.

Gamybos terminas ir pristatymas

Gamybos terminas priklauso nuo kliento išvardintų gamybos užduočių ir projekto dydžio, tai vidutiniškai trunka 3 mėnesius. Į gamybos kainą yra įtrauktas pastato pakrovimas, priežiūra transportuojant ir montavimas kliento paruoštoje vietoje.

Pažangūs ir išmanūs sprendimai

Gaminant pastatą galima papildomai įrengti šias sistemas:

  • Šildymo sistema.

Tai gali būti sistema oras-oras, infraredinis grindinis šildymas ar elektrinis grindinis šildymas priklausomai nuo pasirinktos grindų dangos.

  • Vaizdo stebėjimas.

Stebėkite savo teritoriją vaizdo stebėjimo kameromis, viskas priklauso nuo Jūsų kiek ir kokių reikia.

  • Apsauga.

Gali būti įrengiama pastato apsaugos ir gaisro sistema, kurią bus galima prijungti prie saugos tarnybos.

  • Saulės baterijos.

Ant stogo konstrukcijos gali būti įrengiamos saulės baterijos, kurios padės taupyti energiją.

nuo 21 900
Kaina (su PVM)

Sudomino ši namelio komplektacija? Norite gauti daugiau informacijos apie šį projektą? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus apie modulinių namų gamybą, pasirinktą komplektaciją, pristatymą ir patį procesą.