Naujoviškų surenkamųjų modulinių namų statyba yra įdomus ir jaudinantis dalykas. Tai puiki proga suprojektuoti savo svajonių namą tobuloje vietoje, ir nėra nieko panašaus, kaip jausmas, kurį išgyveni, pasistatęs naujus namus. Mes mielai jums padėsime suplanuoti savo svajonių namus. Dažnai mums užduodamas klausimas yra, kaip rasti geriausią vietą „MOODU“ surenkamiesiems moduliniams namams, ir ką žinoti prieš pasirašant sutartį.

Mes suprantame, kad žinios yra galia, todėl pateikiame pagrindinius dalykus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prieš įsigyjant žemę, ant kurios statysite savo modulinius namus. Visa tai ištyrus ir gerai išanalizavus, jūsų statybos procesas bus žymiai paprastesnis.

1. Sklypo pozicija

Kur pasirinksite statyti, labai priklausys nuo jūsų gyvenimo būdo. Reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus: įvertinkite sklypo poziciją darželių-lopšelių, mokyklų, prekybos ir medicinos įstaigų atžvilgiu.

Įsitinkinkite, kad tai bus jums lengvai prieinama. Taip pat pasidomėkite miesto plėtros planais, įskaitant kelius, paslaugas ir patogumus. Visa tai privalote apsvarstyti prieš perkant sklypą, ant kurio statysite savo modulinius namus.

2. Žemės sklypo vieta ir orientacija

Ieškodami idealios vietos surenkamiems moduliniams namams, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos sklypo kertinius aspektus: vietą ir orientaciją, ar jis bus tinkamas jūsų naujiems namams. Mes pastebėjome, kad dauguma pirkėjų, prieš pradėdami žemės paieškas, jau yra apsisprendę dėl namo tipo, kurį statys. Atsižvelgiant į tai, būtina susieti namo išdėstymą ir dizainą su sklypo matmenimis.

Kitas svarbus elementas, į kurį būtina atsižvelgti, yra tai, kaip pastatyti surenkamąjį modulinį namą, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti energijos vartojimo efektyvumą. Mes jums padėsime. Išnagrinėję žemės poveikį natūraliems elementams, tokiems kaip saulė, lietus ar vėjas, patarsime, kaip geriausiai orientuotis jūsų namuose, kad būtų užtikrinta ilgalaikė klimato suteikiama nauda.

Pavyzdžiui, orientuodami namus į šiaurę, įgysite pasyvių saulės pranašumų: vasarą bus vėsiau, o žiemą šilčiau - taip sutaupysite elektros energijos sąnaudas. Kiekvienas „MOODU“ namas yra sukurtas taip, kad maksimaliai padidintų natūralią temperatūros kontrolę ir skersinio srauto vėdinimą bei paskatintų natūralią šviesą.

3. Prieiga prie sklypo

Ar statybininkams ir statybinei įrangai bus lengva prieiti ir dirbti jūsų sklype? „MOODU“ surenkamieji moduliniai namai suteikia jums pranašumą, nes dauguma darbų yra atliekama gamykloje, taip sumažinant priėjimo į sklypą išlaidas ir vietos trikdžius.

Moduliai bus atvežti į jūsų sklypą, čia juos sujungsime ir paruošime apdailai. Jie yra atgabenami vilkikais arba kranu perkeliami į jūsų sklypą sunkiau prieinamose vietose. Todėl mes visada galime užtikrinti sklandų pristatymą ir statybas.

4. Nuožulnios vietos

Radote puikų žemės sklypą, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas, bet sklypas turi statų nuolydį? Tokiu atveju, prieš įsigyjant šį sklypą, pravartu pasikonsultuoti su architektais. Nuožulniose vietose reikalinga atraminė sistema, todėl gali reikėti pritaikyti tokį dizainą, kuris savo ruožtu sukels papildomų išlaidų.

5. Pažinkite reljefą

Ar svarstėte galimybę pasamdyti geotechnikos inžinierių, kuris atliktų dirvožemio tyrimą jūsų sklype? Taip sužinotumėte dirvožemio sudėtį ir jo judėjimo, išsiplėtimo ir susitraukimo tikimybes, kurios gali turėti įtakos jūsų namams reikalingiems pagrindams ir taip gali padidinti susijusias išlaidas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į sodyboje nustatytų medžių skaičių. Gali būti, kad reikės pašalinti kažkiek medžių, kad atsirastų vietos jūsų namams, todėl pirmiausia turėsite susisiekti su rangovu arba savivaldybe dėl reikalingų leidimų.

6. Stichinės nelaimės

Prieš įsigydami žemės sklypą, patariame pasidomėti, ar stichinė nelaimė gali paveikti vietovę, kurioje planuojate gyventi.

Mes turime ilgametę patirtį statant namus, kurie tiktų potvynių ir gaisrų apylinkėse, ir suprojektuosime jūsų namus taip, kad jie tiktų didelės rizikos vietovėse. Pavyzdžiui, mes pakelsime pamatus potvynių zonų vietose arba naudosime nedegias namo dangas vietovėse, kuriose lengvai gali kilti gaisrai.

7. Susipažinkite su vietinėmis planavimo kontrolėmis

Ar žinojote, kad kiekvienas nekilnojamas turtas turi planavimo kontrolę? Ji nurodo, ar žemė yra skirta gyvenamosioms, komercinėms ar pramoninėms reikmėms ir kokie statiniai gali būti pastatyti šioje vietovėje. Ji taip pat išsamiai apibūdina bet kokius žemės sluoksnius, nurodo leidžiamus augmenijos tipus, kaimynystės pobūdį ar paveldo priskyrimus.

Be to, verta išsiaiškinti, ar nėra žemės nuosavybės apribojimų, kurie gali apimti servitutus, sandoras, aukščio apribojimus, grindų pločio santykius ir ribas.

Visa tai išssiaiškinus, ateityje išvengsite nemažai galvos skausmo, o „MOODU“ gali padėti sukurti dizainą, kuris atitiktų jūsų regiono planavimo kontrolę.

8. Vyriausybės dotacijos ir žemės sklypo mokestis

Lietuvos vyriausybė siūlo skirtingas subsidijas namų pirkėjams, pavyzdžiui jaunoms šeimoms. Būtinai išsiaiškinkite ir sužinokite, ar turite teisę į subsidijas.

Taip pat turėsite sumokėti žemės mokestį už savo žemės sklypą. Patariame išsiaiškinti savo nekilnojamam turtui taikomus mokesčius iš anksto.

9. Žinokite savo išlaidas, sekite savo biudžetą

Fiksuokite visas su jūsų žemės sklypu susijusias išlaidas ir sekite biudžetą.„MOODU“ gali pateikti preliminarią sąmatą, apimančią visas numatomas išlaidas, susijusias su jūsų projektu.

Taigi, perskaitėte mūsų devynis patarimus ir jau esate pasiruošę pirkti savo žemės sklypą.

Įdėję daug darbo ir atlikę kruopštų tyrimą, įgysite naudos ilgalaikiam laikotarpiui, o ne tik vykstant statyboms.

Jei norite sužinoti daugiau apie tinkamos žemės paiešką, pasikalbėkite su mūsų ekspertais - mes norime jums padėti! Tiesiog paskambinkite mums telefonu arba parašykite elektroninį laišką.