Mobilūs moduliniai statiniai

MOODU kuria ir gamina išskirtinio dizaino ir architektūros projektus, kurie savo išvaizda gali būti pritaikyti prie įvairiausios aplinkos ir reljefo. Tai gali būti Jūsų gyvenamasis namas ar vasarnamis, taip pat ofisas, pirtis, sporto kambarys, sandėliukas ar kitas individualiai sugalvotas projektas. Mūsų gaminami pastatai yra mobilūs, todėl gali būti lengvai ir greitai transportuojami ir sumontuojami  įvairiausiuose sklypuose ar vietovėse.

Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus apie modulinius pastatus Jūsų sklype.

Mobilumas ir lankstumas

MOODU kuriami pastatai yra gaminami mūsų gamybinėse patalpose, todėl galime lengvai dirbti su klientais esančiais toli nuo mūsų ar net gyvenančiais kitoje šalyje. Pagaminti pastatai yra transportuojami sunkvežimiu ir sumontuojami kliento pasirinktoje vietoje.

Darbas per atstumą, naudojant išmaniąsias technologijas mums yra įprastas ir patogus, taip klientui ir jo statomam pastatui galime skirti maksimalų dėmesį sprendžiant gamybos metu iškylančius klausimus dėl norimo gauti galutinio rezultato.

Dizainas ir ilgaamžiškumas

Orientuojames į išskirtinio dizaino pastatų gamybą, mūsų tikslas projektavimo ir gamybos metu priimti tokius sprendimus, kad atvežus ir sumontavus pastatą jis idealiai tiktų ir derėtų prie esamos aplinkos, o neatrodytų kaip pašalinis objektas.

Labai didelį dėmesį skiriame patalpų išplanavimui, viskas turi turėti savo vietą, turi būti patogu ir praktiška ir nebūtinai tai turi būti didelis pastato plotas.

MOODU gamyboje naudoja ilgaamžes medžiagas, kurios laikui bėgant nereikalauja papildomos priežiūros.

Pažangūs sprendimai

MOODU yra lankstus projektas galintis patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Mūsų gaminami pastatai gali būti pritaikyti gyventi bet kuriuo metų laiku. Džiaukitės išmaniais ir pažangiais sprendimais, kurie leidžia viską kontroliuoti per atstumą. Į pastatą galite integruoti šias papildomas funkcijas: šildymą, kondicionavimą, stebėjimą, apsaugos sistemą, vėdinimą ir t.t. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimų.

Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimų.

Tvarus gyvenimo būdas

Mes siekiame sukurti produktą kurio erdvės maksimaliai susilietų su gamta, todėl mūsų statomi pastatai yra ekologiški ir energetiškai efektyūs. Taip pat visos gamybai naudojamos medžiagos yra draugiškos aplinkai.

Konstrukcijos taip pat yra skaičiuojamos optimaliam medžiagų naudojimui ir perdirbimui.

Įsigiję MOODU pagamintą pastatą būsite prisidėję prie gamtos tausojimo.